Aktualitet

Kapen me 38 kg drogë në makinë, në pranga shqiptari dhe greku

Shkruar nga Liberale
Kapen me 38 kg drogë në makinë, në pranga shqiptari dhe

Të paktën 38 kg drogë janë kapur në Kozani nga policia greke.

Në prangat e policisë ranë një 25-vjeçar shqiptar dhe një 27-vjeçar grek.

Droga u gjet në mjetin me të cilin po udhëtonin dy të rinjtë.

Gjatë kontrollit u gjetën dhe sekuestruan”

- 32 pako me 38 kg e 760 gram marijuanë

- 4 kg e 200 gram pluhur hashashi

- 990 gram hashash çokollatë

- 2 kg 270 gram vaj hashashi

- 3 celulare me 3 karta SIM

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH