Sport

Kapen "mat" duke shëtitur në rrugët e Londrës, njihuni me partneren e re të futbollistit të njohur

Shkruar nga Liberale

Duket se lidhja e dashurisë mes Armando Brojës dhe modeles britanike Xhejd Alisa Uills mund të quhet e konfirmuar. Së fundmi, futbollisti i Kombëtares shqiptare është fotografuar në rrugë me bukuroshen që i ka rrëmbyer zemrën, teksa të dy kishin dalë shëtitje me kafshët e tyre shtëpiake.

Lidhja mes të dyve u përfol përpara disa javësh, kur Xhejd postoi një foto në një restorant, ku shfaqej duke darkuar me sulmuesin shqiptar të Çelsit dhe motrën e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH