Showbiz

Kanë nisur bashkëjetesën? Reagon Jonida dhe Romeo

Shkruar nga Liberale

Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar të momentit. Madje prej dy ditësh po përflitet se ata kanë nisur të bashkëjetojnë në Tiranë.

Megjithatë duket se nuk ka asgjë të vërtetë në këtë mes. Jonida dhe Romeo kanë publikuar video krah njëri-tjetrit, duke i ironizuar këto lajme.

Madje këngëtarja ka vënë në dukje se edhe emrat janë shkruar gabim, duke iu referuar vogëlushit të saj Dan, të cilit i kanë ngatërruar emrin.

Jonida dhe Romeo shfaqen gjithmonë mjaft të qeshur në rrjete sociale dhe duket se po kalojnë ditët e tyre më të bukura, pa u shqetësuar nga këto lajme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH