Aktualitet

“Kam respekt maksimal për nënën e nipin tim”, akademiku shqiptar: Ministrja e Jashtme e Kosovës është ish-nusja e djalit tim!

Shkruar nga Liberale
“Kam respekt maksimal për nënën e nipin tim”,

Akademiku Apollon Baçe, ka vlerësuar në figurën e Ministres së Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla.

I ftuar në “Breaking” të moderatore, Dafina Hysa në TopNews, akadimiku Baçe ka zbuluar se Donika Gërvalla është ish-nusja e djalit të tij.

Ai tha se pavarësisht se djali i tij dhe Gërvalla janë divorcuar, ai gëzon respekt maksimal për nënën e nipit të tij.

Baçe theksoi Donika është një person që punon fort, ndërsa rrëfeu dhe një histori të sajën personale me serbët, të cilët i kanë vrarë babain.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH