Showbiz

“Kam qenë me reputacion të keq”/ Bledi Mane bën deklaratën e bujshme: Kisha frikë se do abuzoja prandaj dola nga BBVIP

Shkruar nga Liberale
“Kam qenë me reputacion të keq”/ Bledi Mane bën

Bledi Mane u largua me dëshirën e vet nga Big Brother VIP të martën e kësaj jave që lamë pas.

I ftuar në Fan Club, ai tha se kishte frikë se i kthehej varësisë ndaj alkoolit, pasi në shtëpi kishte shumë dhe ai nuk po rezistonte dot.

“Problemi është që unë kam qenë me reputacion të keq, por publiku ndryshoi mendje sapo hyra. Hyra si tigër dhe dola si fisnik. Ja di huqet vetes, varësitë. Kur shikoja që llamba e kuqe e alkoolit po ndizej aty brenda thashë largohu. Më dukej vetja i fortë, por e kuptova që mund të abuzoja me alkoolin.”- tha Bledi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH