Showbiz

"Ka qenë një udhëtim i gjatë", Bebe Rexha publikon foto nga nga fillimet e karrierës së saj në 34-vjetorin e lindjes

Shkruar nga Liberale
"Ka qenë një udhëtim i gjatë", Bebe Rexha publikon
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, mbush sot 34-vjeç. Shumë miq, fansa dhe familjarë e kanë uruar yllin për ditëlindjen e saj. Si “shpërblim” ajo ka postuar një video në fillimet e karrierës së saj, ku duket shumë e re në moshë. “O Zot, ka qenë një udhëtim i gjatë. Për një tjetër vit më shumë rreth diellit. Falënderuese për të gjithë juve”, ka shkuar Bebe Rexha në mbishkrimin e videos në Instagram për 10.8 milion ndjekësit e saj, e cila shoqërohet nën tingujt e këngës “Used to be young”, nga Miley Cyrus.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH