Showbiz

"Ka prapaskena", Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Shkruar nga Liberale
"Ka prapaskena", Meri Shehu paralajmëron këtë

Astrologia Meri Shehu ka publikuar në rrjetet sociale horoskopin për ditën e sotme.

Parashikimi Astrologjik dt 21 Tetor 2022

Dashi

Ceshtje pune dhe takime te rendesishme sot per ju !Kemi lajme te mira ekonomike !

Demi

Sot merruni me ceshtje Dashurie dhe njerez te dashur !

Binjaket

Ka disa llogari te hapura ne ceshtjet ekonomike qe duhen pare sot !Ceshtje familjare vijne te diskutohen !

Gaforrja

Do gjeni zgjidhje ne disa pengesa ne planet tuaja sot !

Luani

Lidhja e bukur e Uranit me Henen sot favorizon jeten tuaj familjare !

Virgjeresha

Duhet te shmangni tensionet ne lidhjet tuaja erotike !Hena ne shenjen tuaj ju ndryshon planet !

Peshorja

Duhet ti studioni mire planet dhe ceshtjet e punes sot !Ka prapaskena !

Akrepi

Mos beni debate me njerez te dashur !Do keni nje zhvillim te ri pune e bashkepunimi !

Shigjetari

Shanse ne pune e ne karriere sot !Po keshtu rregullohet eknomia !

Bricjapi

Do ndryshoni ne jeten tuaj ne menyre te fuqishme !

Ujori

Nje pune e re ju ndryshon humorin dhe planet e se ardhmes !

Peshqit

Kujdes ne narredheniet ne cift !Dicka ndryshon ne jeten tuaj me situata te reja apo te ndryshme !

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH