Life Style

“Ka infektuar Përmetin”, aktori: Do të përballemi në gjykatë

               Publikuar në : 16:57 - 20/06/20 liberale

Aktori i njohur i humorit, Florian Bimaj ka konfirmuar dy ditë më parë në një postim në rrjetet sociale, se ishte i infektuar me Covid-19. Ai shkruante gjithashtu se ishte mirë me shëndet, se nuk kishte simptoma dhe se do të mungonte në ekran.

Ndërkohë ditën e sotme, aktori ka reaguar pas një lajmi të publikuar në media, ku e akuzojnë se e ka cuar koronavirusin në Përmet.

Binaj thotë se nuk qenë në Përmet para një jave, por më datë 7 qershor dhe se nuk ka qenë i pranishëm, në asnjë party, sic thuhet në lajm. Po ashtu, aktori shton se kjo është një lojë e ulët që bëhet mbi emrin e tij dhe se përballja do të jetë në gjykatë.

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back