Showbiz

Justin Bieber reagon pas sulmeve të Kanye West kundrejt Hailey-t

Shkruar nga Liberale
Justin Bieber reagon pas sulmeve të Kanye West kundrejt Hailey-t

Justin Bieber i ka dhënë fund miqësisë më reperin Kanye West, pasi ai i “sulmoi” bashkëshorten Hailey Bieber.

Burimet thanë për TMZ se Justin dhe Hailey janë të lënduar nga komentet e West.

West sulmoi Hailey-n pasi, ajo mbrojti redaktoren e "Vogue" Gabriella Karefa-Johnson për kritikimin e bluzave të diskutueshme të stilistit “White Lives Matter”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH