Showbiz

Jonida Vokshi do të prezantojë "Festivalin e Këngës"

Shkruar nga Liberale

Aktorja shumë e pëlqyer nga publiku, Jonida Vokshi do të prezantojë këtë fundvit "Festivalin e Këngës".

Lajmi është konfirmuar nga vetë Jonida, një ditë pasi u shpreh në “Wake Up” se po e mendon ftesën për të prezantuar festivalin.

Mesa duket Jonida e ka pranuar ftesën dhe lajmin e ka konfirmuar edhe faqja zyrtare e festivalit.

Jonida do të prezantojë krah gazetarit të njohur Blendi Salaj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH