Life Style

“Jeta ju ka borxh një surprizë”, parashikimi i Merit për fundjavën

               Publikuar në : 16:08 - 06/06/20 liberale

Dashi
Kete periudhe nuk duhet te merreni me ceshtje qe ju japin siguri dhe te lini pas dore ndjenjat dhe emocionet e nje jete te pasigurt por qe ju joshin ne cdo moment.

Demi
Ne shenjen tuaj do kete nje nderhyrje te bukur erotike ne kete periudhe qe do ju ndryshoj jeten ne planin personal. Do jete dicka e re dhe shume moderne.

Binjaket
Nese mendoni se nuk mund te jetoni hapur nje marredhenie lidhje apo nje emocion te forte tani ka ardhur momenti ta pranoni ju te paret pa e kundershtuar

Gaforret
Duket sikur jeta ju ka borxh nje surprize e cila do ta zbukuroj jeten tuaj me njohje te reja por edhe me nje perkushtim te ri qe do behet moto e jetes suaj, sidomos ne planin personal

Luani
Per ju jeta do kete nje surpirze ne lidhje me martesen apo nje vendim te fuqishem qe do merrni keto dite duke ju larguar situatave te dyshimta dhe lidhjeve jo te plota.

Virgjeresha
Do kontaktoni fuqishem dhe do dashuroheni me dike qe jeton larg dhe qe do ju ndryshoj jeten ne shume aspekte. Ne lidhje me udhetimet do keni perparesi.

Peshorja
Nje ndjenje e forte apo nje joshje e forte do ju zgjoj nga dremitja shumvjecare dhe do kerkoni ate emocion qe do ju mbaj gjalle shpirterisht ne jeten personale.

Akrepi
Do ndryshoj situata ne fushen e bashkepunimeve. Ata qe do bashkepunojne me ju duhet t’ju duan konkretisht dhe te jene vetem me ju te perkushtuar.

Shigjetari
Do filloni nje pune te re pasi do keni nevojen per emocione te reja dhe per njohje te reja te cilat do jene me afer jush ne cdo aspekt. Puna dhe dashuria do shkojne bashke.

Bricjapi
Ne dashuri do keni nje permbysje te asaj qe keni dyshuar dhe do perkushtoheni plotesisht ne nje marrdhenie e cila do behet kryesorja per ju dhe qellimi juaj.

Ujori
Dashurine dhe emocionin do perpiqeni ta gjeni ne shtepine tuaj. Do kerkoni nje perkushtim te plote dhe nje marrdhenie apo bashkejetese qe do ju jap ndjenje. Mund te filloni nje marredhenie te re.

Peshqit
Tani jeni ne fazen qe keni mbetur pa energjine e duhur ne planet apo komunikimet qe keni me njerzit perreth. Por ndoshta dicka e re surprize ne jeten tuaj do ju zgjoj emeocionet

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back