Showbiz

"Jeni një hap para suksesit", Meri Shehu lumturon këtë shenjë horoskopi

Shkruar nga Liberale
"Jeni një hap para suksesit", Meri Shehu lumturon këtë

Astrologia Meri Shehu ka publikuar në rrjetet sociale horoskopin për ditën e sotme.

Horoskopi i publikuar në rrjetet sociale:

Parashikimi Astrologjik i dt 22 Tetor 2022

Dashi

Sot po pergatitet nje situate e rendesishme ne bashkepunime dhe marredheniet ne cift !

Demi

Nje ceshtje shendetesore dhe kalimi nga nje pune ne nje pune tjeter do diskutohen sot !

Binjaket

Dashuria eshte ne diten me te rendesishme nese marrim parasysh qe nga neser gjerat ndryshojne komplet !

Gaforrja

Mbaroni sot me nje ceshtje familjare per tju perkushtuar vetes tuaj ne ditet ne vazhdim !

Luani

Nje udhetim i kendshem dhe nje takim erotik do behen shkas per nje vendim me permasa familjare !

Virgjeresha

Do keni nje llogari per te mbyllur sot dhe kjo duhet bere ne menyren me te mire te mundshme !

Peshorja

Jeta juaj personale edhe sot e ka fokusin te plote per tu kompletuar  ashtu sic doni ju !

Akrepi

Nje dite e re ju pret nga neser dhe sot do keni nje mundesi per tu ringritur shpirterisht !

Shigjetari

Per ju dita do jete nje shans per te bredhur paksa para se te mbylleni plotesisht ne mendimet  tuaja !

Bricjapi

Ka ardhur momenti te shikoni veten tuaj aty ku duhet ose jeni konkretisht para se te vazhdoni me ceshtje te tjera!

Ujori

Per ju momenti eshte nje hap para suksesit apo mindesive me te medha qe ju vijne si dhurate !

Peshqit

Sot eshte dita e fundit e nje lodhjeje te gjate dhe ju pret pastaj nje hapesire  me e madhe. Ne horizontin tuaj !

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH