Showbiz

"Je nëna e fëmijëve të mi", horror për aktoren Sharon Stone, përndiqet prej vitesh nga veterani i ushtrisë

Shkruar nga Liberale

Sharon Stone dhe familja e saj jetojnë në frikën e përndjekjes së një  që është përpjekur të kontaktojë me yllin kryesor të Hollivudit për dy vitet e fundit.

Sándor Boros, një ish- veteran i forcave speciale të ushtrisë hungareze, pretendon se aktorja i lindi fshehurazi një djalë të quajtur Jason, në vitin 1986, me atë që ai e përshkroi si "engjëlli" i tij Stone, kur ylli ishte 28 vjeç. Por ai pretendon se djali i tyre u vra menjëherë pas lindjes.

Ylli i "Basic Instinct" ishte një nga simbolet më të njohura të seksit të viteve 1990 dhe familja e saj ka qenë në panik që kur Boros filloi t'i përndiqte.

Ai i dërgoi email për herë të fundit aktores 64-vjeçare më 15 tetor, duke i thënë se po përpiqej të zbulonte adresën e saj duke gjurmuar familjen e saj dhe duke i pyetur ata. Subjekti i emailit ishte "engjëll" dhe ishte nënshkruar "I yti, Sandor xoxoxox".

[caption id="attachment_1392164" align="alignnone" width="880"] Sándor Boros[/caption]

Sipas hetuesit privat të familjes Paul Baresi, përndjekësi është "i sëmurë mendor" dhe u kap nga kamerat e sigurisë jashtë shtëpisë së motrës 62-vjeçare të Stone, Kelly, në maj të këtij viti.

Kjo erdhi vetëm tre muaj pasi tragjedia kishte goditur tashmë familjen kur vëllai më i vogël i aktores, Patrick, vdiq nga një atak në zemër në shkurt në moshën 57-vjeçare.

Qasjet nga Boros vijnë tetë vjet pasi një tjetër përndjekës iu dha një urdhër ndalimi pesë-vjeçar pas letrave të tij të çuditshme drejtuar yllit të 'Casino'.

Brenda vetëm 72 orëve pasi familja Stone punësoi Baresin, ata gjurmuan ndjekësin në një aeroport të Londrës, ku ai ishte gati të hipte në një fluturim për në Hungari.

Baresi i tha MailOnline: “Ai ishte i pamëshirshëm. Ai e ka përndjekur atë për dy vitet e fundit. Së fundmi ai është shfaqur në shtëpinë e nënës, më pas në shtëpinë e vëllait dhe më pas në shtëpinë e motrës. Ishte diçka e planifikuar. Ai ishte në një mision. Kjo ngriti nivelin e shqetësimit për Sharon Stone dhe nënën e saj, e cila është 90 vjeç, si dhe motrën dhe vëllain e saj"./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH