Aktualitet

Moti shumë i ftohtë me temperatura të ulta

Shkruar nga Liberale
Moti shumë i ftohtë me temperatura të ulta

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm por shumë të ftohtë.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -17°C në -5°C, në zonat e ulëta nga -7ºC në 03°C dhe në zonat bregdetare nga -3°C në 05°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH