Aktualitet

Java nis me diell dhe ulje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Java nis me diell dhe ulje temperaturash

Në vendin tonë pritet një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat mund të sjellin reshje lokale në zonat malore dhe ultësirën perëndimore.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 17º në 33ºC, në zonat e ulëta nga 18ºC në 35ºC dhe në zonat bregdetare nga 22°C në 35ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH