Aktualitet

Java nis me diell dhe rritje të lehtë temperaturash

Shkruar nga Liberale
Java nis me diell dhe rritje të lehtë temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -1°C në 07°C, në zonat e ulëta nga 0ºC në 14°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 17°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH