Aktualitet

Java nis e acartë, parashikimi i motit për sot

Shkruar nga Liberale
Java nis e acartë, parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do variojnë:

- në zonat malore nga -10ºC deri në 04ºC

- në zonat e ulëta nga -5ºC në 10ºC

- në zonat bregdetare nga 01°C në 12ºC.

Era do të fryej në drejtim Verilindor me forcë valëzimi deri në 2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH