Horoskop

Janë me fat ata që i kanë pranë! Ja burrat më të qetë e më të matur të Horoskopit

Shkruar nga Liberale
Janë me fat ata që i kanë pranë! Ja burrat më të

Këta janë burrat më të qetë e më të matur të Horoskopit.

Bricjapi

Bricjapi është një shenjë racionale që nuk i do udhëtimet me mendje, parashikimet dhe paranojat. Po flasim për një shenjë me këmbë në tokë, që është racional dhe i përgjegjshëm për jetën e tij.

Shigjetarit

Burrat e Shigjetarit kanë një karakter optimist dhe pozitiv duke ruajtur qetësinë edhe në situatat më të vështira. Është shumë e vështirë t’i sosësh durimin një burri të kësaj shenje zodiakale.

Peshqit

Burrat e kësaj shenje janë burra romantikë, burra me shumë ideale dhe një sens të jashtëzakonshëm drejtësie. Është shumë e vështirë të shohësh një burrë të kësaj shenje të nxehur ose agresiv, sepse bëhet fjalë për karakteristika që nuk bëjnë pjesë në personalitetin e tyre.

Ujorit

Burri i Ujorit vazhdon rrugën e vet edhe nëse rreth tij po bëhet një luftë e madhe. Pra, nëse keni arritur të nxehni një burrë të kësaj shenje duhet të keni bërë diçka të jashtëzakonshme!

Poll
SHQIPENGLISH