Showbiz

“Jam mashkull, ki kujdes”/ Banori i BBVIP i habit të gjithë me kërkesën për transgjinoren

Shkruar nga Liberale
“Jam mashkull, ki kujdes”/ Banori i BBVIP i habit të

“Big Brother VIP Kosova 2” i ka habitur të gjithë këtë sezon teksa ka thyer tabutë me një personazh transgjinor. Bëhet fjalë për Edona James, transgjinoren e famshme në rrjetet sociale. Por duket se asaj nuk po i rezistojnë as banorët e Big Brother.

Bëhet fjalë për Yllin, i cili i ka kërkuar transgjinoren që të ketë kujdes me veshjen, pasi ai mund të provokohet.

“Hej ti Edonë. Mos u vesh kështu, vishu mirë se unë jam mashkull dhe më çohet. Jam i martuar, Pse po më provokon oj çikë? Ky është provokim kështu që vishu mirë”, iu drejtua ai transgjinores.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH