LIfe Style

“Jam e ndershme”

               Publikuar në : 23:13 - 10/07/19 R Liberale

E ndershme dhe e matur, kështu e cilëson veten këngëtarja Mariah Carey, teksa ka folur për jetën e saj private në një intervistë për Cosmopolitan.

Ajo ka thënë se ndryshe nga sa mund të mendohet, nuk ka patur shumë meshkuj në jetë. Thjesht 5 dhe i pari ka qenë bashkëshorti i saj Tommy Mottola, në vitin 1993, kur nuk ishte një këngëtare e njohur.

Ndërsa tani është në një lidhje balerinin dhe koreografin Bryan Tananka, 36 vjeç.

Klan Plus

(Visited 474 times, 1 visits today)

Etiketa:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *