Aktualitet

Ja si do të jetë moti sot në vendin tonë

Shkruar nga Liberale
Ja si do të jetë moti sot në vendin tonë

Pjesa më e madhe e ditës së sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta.

Kjo gjendje do të vazhdojë edhe gjatë pasdites, por në mbrëmje vranësirat do të bëhen më të dukshme gjatë kufirit Lindor.

Temperaturat mbeten të pandryshueshme në mëngjes, por do të rriten gjatë mesditës, duke u luhatur mes vlerave -1 deri në 17 gradë Celcius./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH