Aktualitet

Ja si do jetë moti sot

Shkruar nga Liberale
Ja si do jetë moti sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Reshjet e shiut do rikthehen sërish, kryesisht në zonat malore dhe me intensitet më të lartë gjatë pasdites.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 05°C në 14°C, në zonat e ulëta nga 10ºC në 20°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 23°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH