Aktualitet

Ja si do jetë moti sot

Shkruar nga Liberale
Ja si do jetë moti sot

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por që në zonat malore nuk përjashtohet mundësia për reshje.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 18ºC në 30ºC, në zonat e ulëta nga 24ºC në 36ºC dhe në zonat bregdetare nga 26°C në 37ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH