Aktualitet

Ja si do jetë moti sot

Shkruar nga Liberale
Ja si do jetë moti sot

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por që në zonat perëndimore nuk përjashtohet mundësia për reshje shiu.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 11ºC në 22ºC, në zonat e ulëta nga 17ºC në 28ºC dhe në zonat bregdetare nga 19°C në 29ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH