Aktualitet

Ja si do jetë moti sot

Shkruar nga Liberale
Ja si do jetë moti sot

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjellët. Gjatë pasdites vranësirat do të shtohen duke sjellë reshje gjatë pasdites.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 11ºC në 21ºC, në zonat e ulëta nga 17ºC në 27ºC dhe në zonat bregdetare nga 19°C në 28ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH