LIfe Style

Ja sa vjeç mbush sot Bleona

               Publikuar në : 12:59 - 14/05/19 V Liberale

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ditën e sotme feston ditëlindjen. Ajo ka postuar në Instastroy një foto ku tregon surprizën e parë që ka marrë nga stafi i hotelit ku po qëndron.

Në foto shihet një tortë e vogël me një qiri. Bleona ka lindur më 14 maj të vitit 1979 dhe ditën e sotme mbush plot 40-vjeç./Gazeta Liberale

(Visited 1 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *