Aktualitet

Ja sa lekë mban në xhep deputeti i ri i opozitës së re

               Publikuar në : 15:51 - 16/05/19 E Liberale

Kujtim Gjuzi mban vetëm 10 mijë lekë të vjetra në xhep dhe këtë e tha vetë ai.

Sot në Kuvend GJuzi tha se autostrada Tiranë-Durrës është në gjendje të mjerueshme, sa thyhet edhe një mjet Range Rover.

“Autostrada Tiranë-Durrës është në gjendje të mjerueshme, aq sa thyhet edhe një automjet Range Rover. E nuk kemi me çfarë t’i rregullojmë se 10 mijë lek mbajmë në xhep”, – tha deputeti Gjuzi./ Gazeta Liberale

(Visited 2 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *