Aktualitet

Ja personi që shkaktoi terror në Sheshin ‘Skënderbej’

Shkruar nga Liberale
Ja personi që shkaktoi terror në Sheshin ‘Skënderbej’

Personi që shihni në foton më lart është i riu që drejtonte makinën me të cilën u fut në Sheshin 'Skënderbej' mes turmës së qytetarëve duke shkaktuar një terror dhe panik.

Ai është neutralizuar nga qytetarë të pranishëm dhe një i ri i guximshëm ishte ai që si një hero kërceu mbi xhamin e parë të makinës dhe e ndaloi shoferin të ecte më tej në Shesh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH