Showbiz

Ja kush e mori 10-n e parë në "Dancing With the Stars"

Shkruar nga Liberale

Këngëtari Ardit Çuni dhe partnerja e tij Jora i rrëmbyen dje në mbrëmje 10 pikë nga juria e "Dancing With The Stars".

Gjithsej Arditi dhe Jora morën 37 pikë.

Ata kërcyen një kontemporane plot guxim në rolin e dy të burgosurve për Halloween.

Kujtojmë se, Arditi ka spikatur në kërcim që në natën e parë të spektaklit.

“Arditi nuk qëndroi shumë në ‘Big Brother Vip’ sepse vendi i tij qenka në ‘Dancing With the Stars Albania”, tha Dalina Buzi me humor. /Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH