Aktualitet

Ja kur do zhvillohet mbledhja e parë për shkarkimin e Metës

Shkruar nga Liberale
Ja kur do zhvillohet mbledhja e parë për shkarkimin e Metës

Pas votimit me 97 vota pro, 6 kundër e 1 abstenim të Komisionit Hemtimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës Ilir Meta, Kuvendi, ka caktuar dhe datën kur do të zhvillohet mbledhja e parë e këtij komisioni.

Sipas njoftimit zyrtar të Kuvendit, mbledhja e parë do të zhvillohet ditën e nesërme, datë 8.05.2021 në orën 11:00.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH