Horoskop

Ja katër shenjat e Horoskopit që do të jenë më të lumturat gjatë tetorit

Shkruar nga Liberale
Ja katër shenjat e Horoskopit që do të jenë më të

Dashi

Sipas astrologëve, Dashi do të rrisë dëshirën e tyre për t’u lidhur dhe socializuar. Chelsea tha se “kjo është periudha e vitit kur duhet të përpiqeni të përqendroheni në marrëdhëniet tuaja me të tjerët dhe jo në atë që keni me veten tuaj“.

“Ndërsa kjo mund të duket si një shpërqendrim nga ndjekjet tuaja të pavarura, ju lejon të forconi partneritetet tuaja në mënyra të reja“, tha ajo.

Astrologia theksoi për Dashin se marrëdhëniet e tyre do të kenë një efekt pozitiv tek ata.

“Kur është i rrethuar nga njerëz të mirë, Dashi lulëzon”, përfundoi Chelsea.

Gaforrja

Gaforrja do të zbulojë se “prioriteti kryesor” i tyre në tetor është “lidhja, ekuilibri dhe intimiteti”.

“Është thelbësore të kesh jo vetëm një hapësirë ​​të sigurt për t’u tërhequr, por edhe mjedisin e duhur që mbështet dëshirën tënde për intimitet me të tjerët.”

Astrologia sugjeroi që kjo shenjë e zodiakut t’i përkushtohet marrëdhënieve me ata në shtëpinë e tij dhe kështu të krijojë një hapësirë ​​të ngrohtë dhe të këndshme.

Peshorja

Për Peshoret, tetori është muaji kur merren me marrëdhënien e tyre me veten.

Shikimi brenda do t’i lejojë Peshoret të shohin se çfarë duan nga marrëdhëniet e tyre. Chelsea tha se Peshoret “do të jenë më të prirur për t’i dhënë përparësi vetes këtë sezon, gjë që do t’i lejojë ata të tërheqin marrëdhënie dhe mbështetje të shëndetshme“. Ajo theksoi se ky muaj do t’i kushtohet plotësisht Peshores.

Bricjapi

Fati i Bricjapit do të sillet kryesisht rreth arritjeve në karrierë këtë muaj. Dhe kjo shenjë nuk do të jetë e vetme në arritjet e saj. Të tjerët do të dynden drejt tyre në momentin e suksesit të tyre të madh dhe i takon Bricjapëve që t’i lënë të afrohen.

Poll
SHQIPENGLISH