Aktualitet

Ja fotot e betimit të Ramës dhe ministrave te Meta

Shkruar nga Liberale
Ja fotot e betimit të Ramës dhe ministrave te Meta

Presidenca e Republikës ka publikuar fotot nga ceremonia e betimit të kryeministrit Edi Rama dhe kabinetit të tij qeveritar.

Kryeministri Edi Rama bashkë me anëtarët e tjerë të kabinetit u betuan te Presidenti Ilir Meta, në një ceremoni që nisi në oren 10:00.

Pas ceremonisë, e cila zgjati shumë pak, Rama dhe ministrat dolën nga Presidenca, ndërsa iu drejtuan Kryeministrisë në këmbë.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1215483,1215484,1215485,1215486,1215487,1215488,1215489"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH