Aktualitet

Ja emrat që do të votohen për kandidat të Këshillin Kombëtar të PD-së

Shkruar nga Liberale
Ja emrat që do të votohen për kandidat të Këshillin

Kuvendi Kombëtar i thirrur nga Komisioni i Rithemelimit do të zgjedhë nesër Këshillin e ri Kombëtar të PD-së.

Drejtoresha e Komunikimit të Komisionit të Rithemelimit, Floriana Garo tha se deputetët dhe kryetarët e rinj të degëve do të jenë anëtarë të Këshillit Kombëtar për shkak të posteve që kanë.

Në listë bie në sy edhe kandidimi i Bleona Qeretit.

[gallery ids="1233262,1233263,1233264,1233265,1233266,1233267,1233268,1233269,1233270,1233271,1233272"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH