Aktualitet

Ja çfarë kërkojnë më shumë shqiptarët në Google

Shkruar nga Liberale
Ja çfarë kërkojnë më shumë shqiptarët

Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi ka qenë i ftuar në “Shqipëria Live”, ku ka treguar se çfarë kërkojnë shqiptarët më së shumti në Google.

Ai ka treguar se shqiptarët vazhdojnë të ndjekin banorët e Big Brother edhe pas përfundimit të spektaklit.

“I pari vazhdon të jetë Luizi, më pas kemi Kiarën. Luizi dhe Kiara janë në garë vetëm në Fier, në qytetet e tjera këngëtari është më i kërkuari”, tha eksperti i IT.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH