Aktualitet

Video/ Ja çfarë gjeti policia brenda kampit të muxhahedinëve në Manzë

Shkruar nga Liberale
Video/ Ja çfarë gjeti policia brenda kampit të

Policia ka publikuar pamjet nga aksioni dje në kampin MEK, ku janë sekuestruar disa materiale që konsiderohen me rëndësi, të cilat do të hetohen nga SPAK.

Në këto pamje të regjistruara nga polica me dron, por edhe me telefona celular, shihen momentet kur polica futet në kamp dhe disa prej anëtarëve bllokojnë fugonin.

Po ashtu në pamje shihen edhe laptopët e sekuestruar, disa pajise të tjera kompjuterike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH