Aktualitet

Iu gjet kanabis në shtëpi, arrestohet 44-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Iu gjet kanabis në shtëpi, arrestohet 44-vjeçari

Një 44-vjeçar është arrestuar pasi në banesën e tij u gjetën dhe u sekuestruan 26 kg lëndë narkotike e dyshuar e llojit Canabis Sativa.

Burime zyrtare nga policia thanë se në kuadër të operacionit policor të koduar “NOJA 3” u arrestua shtetasi me inicialet B. M., banues në fshatin Nojë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike”. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH