Aktualitet

Ishte duke udhëtuar me motor, 30-vjeçari aksidentohet për vdekje

Shkruar nga Liberale
Ishte duke udhëtuar me motor, 30-vjeçari aksidentohet për

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një 30-vjeçari në fshatin Hot i ri, në Shkodër.

Burime për “Panorama” bëjnë me dije se viktima është përplasur nga një makinë ndërsa ishte duke udhëtuar me motor.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH