Aktualitet

Ishte duke pushuar në Durrës, mbytet turisti 80-vjeçar nga Kosova

Shkruar nga Liberale
Ishte duke pushuar në Durrës, mbytet turisti 80-vjeçar nga

Një turist është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Durrësit.

Sipas informacioneve paraprake ngjarja ka ndodhur në orën 18:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, te “Shkëmbi Kavajës”, ku është mbytur duke u larë në det shtetasi kosovar S. O., 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH