Showbiz

"Ishim më shumë se shokë…", Kristi tregon çfarë marrëdhënie ka ai me Jorin pas daljes nga shtëpia e "BBV"

Shkruar nga Liberale
"Ishim më shumë se shokë…", Kristi tregon

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Krist Aliaj ka qenë i ftuar ditën e sotme në “Shqipëria Live” dhe ka treguar shumë rreht marrëdhënies së tij me ish-banorët e tjerë të “BBV2” dhe çfarë ka ndodhur me historinë e tij dhe të Keisi Medinin.

Me Jorin, me Armaldon nuk kisha interes ta mbaja atë armiqësi, me Luizin jemi shumë mirë… nuk e di pse ka kaq negativitet nga njerëzit… me Jorin jemi ok

Me Jorin kishte aludime që ishim më shumë se shokë… jemi shokë, shoqëri e bukur…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH