Aktualitet

Ish i dënuari me burg përjetë e 2 të tjerë dhunojnë 2 vajza në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Ish i dënuari me burg përjetë e 2 të tjerë

Shpallet në kërkim Elidon Kotorri ish-i dënuar me burgim të përjetshëm për 3 vrasje dhe 1 plagosje por i liruar pak kohë më parë nga gjykata e Strasburgut.

Kotorri është shpallur në kërkim për akuzën e plagosjes dhe kanosjes. Mësohet se pak ditë me parë në rrugën “Ali Demi” ai dhe 2 persona ende të pa identifikuar kanë dhunuar 2 vajza që po kalonin në rrugë. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH