Showbiz

Ish-banorja e 'Big brother vip' rrëfen: Nuk do të martohesha me një djalë me ngjyrë

Shkruar nga Liberale
Ish-banorja e 'Big brother vip' rrëfen: Nuk do të martohesha

Këngëtarja dhe modelja Kejsi Medini rrëfeu se nuk do të martohej me një djalë me ngjyrë, edhe pse nuk ka asnjë paragjykim për ta.

“Këtë s’besoj ta kisha bërë, jo se jam raciste, por nuk më pëlqen që t’i përziejë racat si i thonë.

Nuk kam gjë kundër tyre, por s’do më pëlqente që unë të jem e bardhë e burri im i zi.

Ndoshta dhe do ndihesha në siklet”, tha ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH