LIfe Style

Ish-banorja e Big Brother bën aksident, përplaset me dy makina

               Publikuar në : 10:52 - 12/09/19 V Liberale

“Newsbomb.al” raporton se dje në mbrëmje ka ndodhur një aksident tek “Libri Universitar” në Tiranë, ku janë përplasur 3 automjete rreth orës 00:00.

Në një nga automjetet ka qenë Armela Hyseni, ish-banorja e “Big Brother” e cila udhëtonte me një “Smart” të kuq i cili është përplasur me dy automjete të tjera teksa drejtonte makinën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe fatmirësisht mësohet se nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar. /Gazeta Liberale

-640-0-5d79fc907ec2c -640-0-5d79fc9122493 -640-0-5d79fc96c6d2b
<
>
(Visited 216 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *