Showbiz

Ish-banorja e “BB VIP” poston fotot e para me të dashurin

Shkruar nga Liberale

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” e njëkohësisht edhe ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Mikela Pupa, ka bërë dje një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj në “Instagram”.

“Çfarë kurioziteti keni?”, ka shkruar Mikela në “Instastory” dhe menjëherë kanë vërshuar pyetjet e shumta, ku disa prej tyre kanë qenë të lidhura me festën private që bëri për ditëlindje.

“Po i dashuri jot ishte në ditëlindjen tënde? Je yll”, i shkruan dikush dhe Pupa ka vendosur që t’i kthejë përgjigje. Teksa ka postuar një foto me partnerin e saj, ajo shkruan: “Po”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH