Showbiz

Ish-banori i BBV flet për dashurinë e jetës: Vajzën e zemrës e…

Shkruar nga Liberale
Ish-banori i BBV flet për dashurinë e jetës: Vajzën e

Në një intervistë të shkurtër për “Pushime on Top”, ish-banori i Big Brother, Granit Cana, foli për jetën e tij personale.

Për njeriun e zemrës, ai rrëfeu se e do shqiptare, dhe se këo të fundit nuk krahasohen me të huajat.

Pjesë nga intervista:

Lei Kraja: Ke gjetur ndonjë të dashur?

Graniti: Akoma, duke kërku jemi

Lei Kraja: Si e do femrën e zemrës?

Graniti: Brune. Me vajzat shqiptare të huajat nuk krahasohen.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH