Aktualitet

Ironia therëse e Maestros, kush është shënjestra Dea apo Luizi?

Shkruar nga Liberale

Armaldo Kllogjeri e ka hedhur "një shashkë" nga ato të vetat në mediat sociale.

Ai ka publikuar në Instagran një foto ku shkruan: "Sa mirë do ishte sikur mos të fliste goja para mendjes".

Dukshëm një ironi, por për kë?

Shumë mund të mendojnë për Luizin. Ky i fundit ka pasur një situatë të pakëndshme me Dea Mishel së fundmi dhe ndoshta postimi i Maestros lidhet me të.

Maestro dhe Luizi në fakt së fundmi janë përfolur për një krisje të raportit pasi kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami.

Gjithsesi, asnjëri prej tyre nuk ka treguar se çfarë ka ndodhur.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH