Sport

Interi tepër i vendosur për transferimin e Bremer

Shkruar nga Liberale
Interi tepër i vendosur për transferimin e Bremer

Interi për transferimin e Gleison Bremer është i vendosur për ta marrë më lirë, edhe pse  presidenti Cairo do 40 milionë euro.

Jo vetëm kaq, por synimi është që ta huazojë me detyrim blerje dhe ta paguajë kështu vitin tjetër Torinon.

Interi është gati të paguajë rreth 30 milionë euro, ndërkohë që ka edhe rivalë për shërbimet e Bremer.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH