Aktualitet

Infektohet me koronavirus ish-ministrja Mirela Kumbaro

Shkruar nga Liberale
Infektohet me koronavirus ish-ministrja Mirela Kumbaro

AurelaIsh-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, është infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ish-ministrja, e cila shkruan në “Facebook” se është radha e saj të provojë efektet negative të statusit “pozitiv”.

Mesazhi i Kumbaros:

Me radhe eshte kjo pune…

Radha ime sot te provoj efektet negative te statusit “pozitiv”?

Per aq kohe sa duhet nuk do te leviz dot per te vijuar takimet e parashikuara ne Qarkun e Gjirokastres.

Por do te vijojme kontaktet si çdo dite permes telefonit dhe rrjeteve sociale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH