Aktualitet

Infektohet me koronavirus, 52-vjeçarja sillet me urgjencë në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Infektohet me koronavirus, 52-vjeçarja sillet me urgjencë në

Ka shkuar në 8 numri i personave të prekur me koronavirus në Elbasan.

Pacienti i radhës që është sjellë drejt Tiranës është një nënë 52-vjeçare, e cila gjithashtu ka të prekura nga virusi dhe dy vajzat e saj, 22 dhe 25 vjeçe, ndërsa i ati i tyre ka rezultuar negativ.

52-vjeçarja është dërguar në Tiranë mbrëmjen e të mërkurës, ndërsa pjestarët e familjes së saj ndodhen në karantinë. /Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH