Aktualitet

Inceneratori i Fierit/ SPAK kërkon 10 vite burg për Kokën, 7 vite burg për Bllakon dhe 12 për Zoton

Shkruar nga Liberale
Inceneratori i Fierit/ SPAK kërkon 10 vite burg për Kokën, 7 vite

SPAK ka kërkuar 10 vite burg për Lefter Kokën për inceneratorin e Fierit, por me gjykim te shkurtuar shkon në 6 vite e 8 muaj burg.

Ndërsa për Alqi Bllakon kërkon 7 vite, që me gjykim të shkurtuar shkon në 4 vite e 8 muaj burg.

Për Klodian Zoton kërkon 12 vite që me gjykim të shkurtuar shkon në 8 vite, ndërsa u kërkua 4 vite burg për Arben Dervishajn.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH