Showbiz

"Imagjinova veten time dhëndër", u përlot në dasmën e Elgitit dhe Kleas, Romeo Veshaj: E kam zemrën shumë të dobët

Shkruar nga Liberale
"Imagjinova veten time dhëndër", u përlot në

Romeo Veshaj ka zbuluar arsyen se përse u përlot në dasmën e Elgit Dodajt dhe Klea Hutës.

Romeo ka treguar për “Ftesë në 5” se është shumë i ndjeshëm dhe ato momente imagjinoi veten dhëndër.

“E kam zemrën shumë të dobët. Të gjithë mendojnë se jam i fortë, por unë jam më i dobët se Donaldi realisht. Më bëhet shumë qejfi për Elgitin që u kurorëzua sot. Pashë dhe veten si mund të isha dhëndër. Mua kur s'më mbajnë këmbët shoqërues, imagjino dhëndër… Uroj të jenë të qeshur, të lumtur, të gëzuar gjithë jetës e pse jo me 2-3 fëmijë të tjerë që të mos e lënë Kridin vetëm", tha Romeo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH